Září 2009


Sorry

25. září 2009 v 13:35 | Petra |  Pro vás♠
Víte asi jste si všimli že tu není ani moc new článků...No but' sem ve škole,venku nebo doma a je tu ještě k tomu brácha.Tak sry


Hodnocení blogu pro *NikuSh*

19. září 2009 v 15:36 | Petra |  Hodnocení blogů
Zahlaví:5 b.
Stránka:9 b.
Okraje stránky:9 b.ladí to hezky ale ta barva
Zajímavost článků:10 b.
Čitelnost:10 b.
Celkový dojem:7 b.

Komentář a vyhodnocení-počet bodů:50 bodů pokud se nepletu.Pokud se pletu napište mi.Takže 50 bodů...Hm....to je dost když je to 50 z 60.

Miley Cyrus životopis

19. září 2009 v 15:27 | Petra

Datum narození: 23. 11. 1992

Místo narození: Franklin, Tennessee, USA

Znamení: Střelec,Opice

Životopis: Miley Cyrus se pravým jménem jmenuje Destiny Hope Cyrus. Když byla malá táta ji říkal Smiley (Smíšek) a později se ze Smiley stalo Miley a to už od té doby zůstalo. Miley je dcerou zpěváka Billiho Rey Cyruse. Už od malička se objevovala v různých reklamách. Největší zlom ovšem nastal, když vyhrála casting na hlavní roli do seriálu Hannah Montana, který je v produkci Disney. Je o mladé 14-leté středočkolačce, která je populární zpěvačkou a hvězdou. To ovšem nikdo neví, protože vystupuje s blonďatou parukou a jménem Hannah Montana a ve škole je to zase jen obyčejná holka. Nikdo neví, že vede 2 životy kromě její rodiny a kamarádů. Z Miley se stala hvězda. V seriálu hraje dokonce se svým tátou, který je také jejím managerem.

Miley Cyrus vydala už 2 hudební CD s písničkami, které si sama píše nebo, které jí píše táta. Písničky se použili také jako soundtrack k Hannah Montana. Hannah Montana vyšlo i na DVD a stal se z toho fenomén. V lednu 2008 se do kin dostal 3-D film Hannah Montana Concert. Miley Cyrus má před sebou jistě slibnou kariéru.

Přezdívka: Miley (Smiley)
Rodiče:
Billy Ray Cyrus a Tish Finley Cyrus
Sourozenci: Christopher, Braison Chance, Brandi, Trace and Noah Lindsey
Zvířata: Loco a Tag (psi), Doma v Nashvillu měla více zvířat
Hobby: Tanec, cheerleading, zpěv, hra na kytaru a psaní písní
Nástroje, na kterých umí hrát: Kytara
Oblíbené zpěvačky: Hilary Duff, Kelly Clarkson a Ashley Simpson.
Oblíbená HM scéna: maskérna, pláž
Nejlepší přátelé: Ashley Tisdale, Emily Osment
Tři grafity

19. září 2009 v 14:44 | Petra |  Grafity
Ten růžový byl nej

Domeček Miley Cyrus

19. září 2009 v 14:16 | Petra |  Miley♥Cyrus
Jedna z Mieliných vil leží přimo na Malibu beach, stála v přepočtu 320 000 000mil. Kč, pro Miley ale cena prý není důležitá, vilu si koupila z technických důvodů, a to protože při natáčení Hanny Montany pobývá většinu času na Malibu beach, cesta domů je podle ní zdlouhavá do Hollywoodu (bydlí s rodiči), takže přespí zde.Mailiyna ložnice:
Obývací pokoj:

Bazén:

Mr.bean-vlasy

18. září 2009 v 9:01 | Petra |  Mr.Bean☺