Květen 2010

,,Ahoj" po dlouhé době

29. května 2010 v 10:19 | PetulQa |  Sděleníčka
Ahoj.Už mě to tu moc nebví...Nevím proč...Blog mazat nebudu to se nebojte...To by byla škody ho mazat a k čemu to?No už poměrně dávnosemtu psala že jedu na Slovensko a vrátím se za dva dny.I tak jsem tu nebyla.Tak za to sory ale nemám na blog ani moc času...A nevím kolikrát mám nějaké snad duté hlavy upozornit že ve volitelném horním boxu je odkaz na reklamy!!!!!Všechn reklamy mimo odkaz mažu.

Do neděle tu nebudu

13. května 2010 v 14:59 | PetulQa |  Sděleníčka
Ahoj lidi :)....Jedu s rodičema a bráchou na slovensko takže až do neděle neoběhnu...Ahoj

Lidičky už to tu kašlu...

11. května 2010 v 19:20 | PetulQa |  Sděleníčka
Z názvu si asi hned řeknete: ,,Ale ne!Ona končí s blogem(teda si to pravděpodobně řeknou mé SB XD)Ale nééé nekončím...Už se tu tomu moc nevěnuju...Víc chodím na svůj blog ,,Kotiiitka.blog.cz".Prostě mě spíše víc berou kočky...Už sem uvažovala i o tom že tenhle blog zruším protože mě teď hodně bere MJ...Tak mě napadlo že bych si udělala blog jen o něm...Ale byla by tohodle blogu škoda...Všechny ty články...Všechny ty videa...Všechny ty vzpomínky...A taky.....Narozeniny blogu!Jsou 6.června...Ani jeden rok ještě nemá...Tak ať se toho aspoň dožije...

Katy Perry vs. Madonna/Justin vs. Akon vs. Lady Gaga - Hot'n'beautiful poker minutes

10. května 2010 v 18:56 | PetulQa

Další mix :)....Ten nenní tak dobrej jako ten předchozí(Miley Cyrus vs. Gaga) ale celkem ujde...

Miley Cyrus vs. Lady Gaga-poker face/7 thinks

7. května 2010 v 18:28 | PetulQa

Fakt je tu úúúúža!!!!!!Pusťte si to :)

Krutá SMRT při OBŘÍZCE!!!!!!!!

1. května 2010 v 15:36 | PetulQa |  Z Brava♦

Jen pár kilometrů od pláží v Egyptě podstupují holky tvého věku rituál ženské obřízky. Mnohé z nich pak trpí záněty, ztratí spousty krve nebo dokonce zemřou!
Hala (13) má svlečené kalhotky a vyhrnutou sukni, leží na staré posteli a třese se strachy. Zoufale otočí hlavu na svou matku, která stojí opodál a očima ji prosí o pomoc. Marně! Teď, když se nad Halou naklání cizí žena, které se mezi lidmi říká "obřezávačka", a roztahuje jí nohy, už nemůže dělat vůbec nic. "Jestli chceš být dobrou manželkou, pak to musíš vydržet," říká máma a kývne na ženu, že může začít.

  Malé Shwen z Kurdistánu byly při obřízce jen čtyři roky!

Obřezávačka bere do starých vrásčitých často rukou žiletku a míří s ní na Halininu pochvu. V jediném okamžiku dívka cítí prudkou a ostrou bolest, která jí projede celým křehkým tělem. Začne křičet jako o život, i když jí to předtím máma přísně zakázala. Jenže utrpení, které teď prožívá, je mnohem silnější než jakékoli příkazy. Zatímco na podlahu kape krev, Hala se celá třese a rukama si zakrývá obličej. "Umřu!" pomyslí si a pak upadne do milosrdného bezvědomí...